Služby servisu

SERVIS A ÚDRŽBA KLIMATIZÁCIE

Plnenie klimatizácie

Naplníme, vyčistíme, dezinfikujeme a vyskúšame tesnosť chladiča i trubiek vášho vozidla. Netesnosti zisťujeme pomocou UV farbiva. Zabezpečujeme výmenu chladičov a trubiek, meníme "O" krúžky a olej v kompresoroch . Plníme ako osobné, dodávkové aj nákladné autá a autobusy. Všetko je plne automatické, nemusíte sa báť, že pri plnení praskne alebo sa nejako inak poškodí chladič či potrubia klimatizácia Vášho auta. Neodborným zásahom sa to bohužiaľ stať môže. Plnenie a dezinfekcia klimatizácií by sa mala vykonávať každé 2 roky aby sa predišlo nepríjemným pachom a plesniam.

Dezinfekcia
V klimatizačnom systéme sa usadzujú škodlivé mikroorganizmy, baktérie a plesne, ktoré prúdiaci vzduch pri zapnutej klimatizácii vdychuje posádka celého vozidla! Zbavte svoje vozidlo plesní a baktérií a dýchajte konečne čistý vzduch! Dezinfekciu klimatizácie sa odporúča opakovať dvakrát ročne, iba tak si v kabíne auta zaistíte skutočne nezávadný vzduch. Čistenie klimatizácie je obzvlášť potrebné, ak autom vozíte malé deti či alergikov.

Kabínový filter
Kabínové filtre (alebo tiež peľové filtre) zabraňujú prieniku prachu, peľov, sadzí a iných nečistôt do kabíny automobilu. Vďaka znečistenému kabínovému filtra sa znečisťuje vnútorná časť predného skla na ktorom vzniká ťažko odstrániteľný povlak. Ďalej sa v kabíne držia nepríjemné pachy, ktoré vnikajú do vozidla počas štartovania alebo prejazdom miesta, kde sa pach vyskytuje. Vzduch v kabíne sťažuje a zvyšuje únavu vodiča. Odporúčame meniť kabínový filter dvakrát ročne.

SERVIS A ÚDRŽBA KLIMATIZÁCIE

Zoznam služieb

MECHANICKÉ PRÁCE
MECHANICKÉ PRÁCE
PNEUSERVISNÉ PRÁCE
PNEUSERVISNÉ PRÁCE
VÝMENA ČELNÝCH SKIEL
VÝMENA ČELNÝCH SKIEL
ŤAŽNÉ ZARIADENIE
ŤAŽNÉ ZARIADENIE
SERVIS A ÚDRŽBA KLIMATIZÁCIE
SERVIS A ÚDRŽBA KLIMATIZÁCIE
GEOMETRIA
GEOMETRIA
STK-EK
STK-EK